Videokaitse – täielik teave ja tulemuste garantii

Videokaitse – täielik teave
ja tulemuste garantii

VIKI SGU mobiilirakendus võimaldab vaadata kõike ehitusplatsil toimunut.

Saate vaadata tervet päeva 90 sekundiga. Tööpäeva lõpus saab ühe klõpsuga võrrelda, kuidas ehitusplats välja näeb hommikuse väljanägemisega – näed, mis on ilmunud ja mis kadunud.

Saate hõlpsasti kontrollida töö edenemist eemalt ilma kohapeal viibimata. Isegi kuni 5 aastat tagasi, sest salvestised lähevad rakenduse kasutaja omandisse ja tal on neile juurdepääs ka peale ehituse lõppu.

TopBuilder 2023 auhind kategoorias
„IT&BIM” tooted ja teenused 

VIKI SGU rakendus on osa suuremast ökosüsteemist.

SGU pakub täiustatud SOVA kaamerasüsteemi, mis salvestab kõike päeval ja öösel, sõltumata ilmastikutingimustest. See tähendab, et telefonirakendus saab kõrgeima kvaliteediga pildi, mis suudab tuvastada inimesi, sõidukeid ja mis tahes sündmusi.

Lisaks on olemas tehisintellekt, mis tuvastab kõik anomaaliad ja ohud reaalajas, suurendades radikaalselt iga ehitusobjekti ohutust.

Ehituslogi video funktsioon

See salvestab kõike, isegi 5 aastat tagasi

VIKI SGU rakendus on pühendatud ehitusjuhtidele, juhtidele, ehitusjärelevalve teostajatele, presidentidele ja kõigile, kes vajavad ehitusplatsil toimuva kohta konkreetset infot.

Kasutajatel on juurdepääs video ehituslogile. Kaamerad salvestavad ehitusplatsil toimuvat iga minuti. Nad ei salvesta mitte ainult töö edenemist, kõike, mis toimub materjalidega, sisenemiste ja väljumiste, peale- ja mahalaadimiste, vaid ka töötajate iga sammu. Salvestus sisaldab sellist teavet nagu tuule kiirus ja niiskus. See võimaldab näiteks tuvastada ja tõestada, et betoon valati ebasobival temperatuuril ning võtta töötajad vastutusele.

Rakendusele juurdepääsu omav inimene saab jälgida iga töötaja tööaega ja kogu tegevust ehitusplatsil sisenemisest väljumiseni. See hõlbustab oluliselt näiteks inspektori tööd, kes saab nüüd korraga kontrollida 30 ehitusobjekti. SOVA süsteemi kaamerate pilti saab suurendada kuni 25 korda

Õnnetuse korral saate hõlpsasti uuesti luua sündmuste tegeliku käigu ja õnnetuse põhjustamise eest vastutavad inimesed.

VIKI SGU rakenduse eelised

  • Juurdepääs oma video loomise logile, et saaksite vaadata kogu oma päeva 90 sekundiga, isegi 5 aastat tagasi

  • Võite kindel olla, et SOVA tipptasemel kaamerasüsteemid salvestavad kõik, mis ehitusplatsil toimub päeval ja öösel, sõltumata ilmastikuoludest.

  • Täiendavate atmosfääriandmetega rikastatud salvestised.

  • Võimalus jälgida iga töötaja tööaega ja kõiki tegevusi ehitusplatsil.

  • Mugav kaamerapiltide suurendamine kuni 25x.

  • Lihtsam haldamine – rakenduse administraator saab vabalt lisakasutajaid lisada.

  • Dünaamiline timelapse loomine mis tahes ajalõikudest.

VIKI SGU APP demo

Kas soovite meie rakendust reaalajas näha?

Jätke meile oma telefoninumber.

Me helistame teile tagasi 5 minuti jooksul.

Tänan teid.

Võtame teiega peagi ühendust.