Videokaitse – täielik teave ja tulemuste garantii

Videokaitse – täielik teave
ja tulemuste garantii

Videokaitse

Videokaitse
– täielik teave
ja garanteeritud tulemused

Tänapäeva maailmas piisab tavaliselt turvatundest. Kõige tähtsam on see, et Exceli tabelis olev summa oleks õige.

Kuidas pakkuda videovalveteenust hoopis teistmoodi? Et see lakkaks olemast kliendi jaoks tarbetu kulu ja klient näeks selles tegelikku väärtust?

Storm Grey Unit on oma uuenduslikkuse taset säilitanud 14 aastat

Mida te kindlasti mujalt ei leia?

  • Soojuskaameraid pakutakse standardvarustuses igas SOVA süsteemi konfiguratsioonis
  • Kaamerate pilti jälgivad 24 tundi ööpäevas SOVA keskuse operaatorid, mida toetab meie patenteeritud tehisintellekt VIKI (Video Interactive Kinetic Intelligence).
  • Standardvarustuses pakume kliendile meie patenteeritud VIKI SGU rakendust, tänu millele on tal igal ajal ligipääs infole oma turvapostil toimuva kohta. Lisaks võib see anda vaatamisõigused piiramatule arvule kasutajatele.
  • Me võtame ALATI täieliku vastutuse kaitstud rajatiste eest. Vahejuhtumi korral hüvitame teile kahju kokkulepitud summas 48 tunni jooksul. *Suuremate varguste korral vastutame kahju hüvitamise eest vastutuskindlustuse poliisi alusel
  • Ennetamine sekkumise asemel: me reageerime, kui sissetungija läheneb rajatisele. Enne aia ületamist kuuleb ta hoiatavat häält, millest tavaliselt piisab, et teda hirmutada. Kui aga leiame julge inimese, reageerime kohe; Kutsume välja sekkumispatrulli ja vastavad talitused
  • Säilitame kuni 5 aasta taguseid fotosid valvekaameratest!
  • Vastutame täielikult oma seadmete töötamise eest. Samuti 230V voolukatkestuse või generaatori kütusepuuduse korral. Videovalvekaamerad toimivad nagu meie silmad. Peame objekti pidevalt nägema. See on kindlasti meie vastutus!

Kokkuvõtteks

Meie teenus on väga konkreetne ja mõõdetav. Me ei karda kõva häälega tunnistada, et oleme turu üks kallimaid turvaagentuure ning meie hinnad on läbiräägitavad.

Kui soovite saada pakkumist, võtke ühendust meie müügiosakonnaga.

Jätke meile oma telefoninumber.

Me helistame teile tagasi 5 minuti jooksul.

Tänan teid.

Võtame teiega peagi ühendust.